TEKOL, yılların vermiş olduğu deneyim ve profesyonel kadrosu ile mekanik taahhüt , elektrik taahhüt, inşaat ve mütahhitlik,  network güvenlik çözümleri hizmetlerinde, devamlı bir şekilde günümüz teknolojisine yakından takip ederek bir çok projeye imza atmıştır.

İzmir/Torbalı bölgesinde bulunan firmamız, network çözümleri alanında yaptığımız projeleri en başından sonuna kadar titizlikle çalışıp sizlere tesisat için gerekli dizaynı, projelerin hazırlanması ve saha ugulamasını yaparak tamamlanmış halde teslim etmektedir.

Kendi alanında uzman teknik kadrosu ve deneyimli ekiplerimizle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

VİZYONUMUZ

TEKOL olarak, yaşadığımız dönemin yaşam kalitesini yükseltmek ve doğaya zarar vermeden mühendislik faaliyetlerini en ileri düzeye çıkartacak projeleri hayata geçirme sürecinde mühendislik rolünü üstlenmektedir.

İçinde bulunduğumuz projelerdeki asıl amacımız; en üst seviyede müşteri memnuniyeti projenin amacı ve getirilerini göz arda etmeden teknoloji ve uzman ekibimin gücü ile çalışmalarına devam etmektedir.

 

MİSYONUMUZ

TEKOL, yurt içi ve yurt dışı projeleriyle yerini her geçen gün daha da ileri bir seviyeye taşıyarak, kısa, orta ve uzun vadede yaptığı projelerde maliyete dayalı bir rekabet ortamında en kaliteli ve en hesaplı seçeneği size sunarak, içerisinde bulunduğumuz her projenin başından sonuna kadar her aşamasında müşteri memnuniyetini arttırmak hedefi ve farklılığı sizlere sunarak bu sektörde öncü bir firma haline gelmektir.

 

DEĞERLERİMİZ

Doğaya ve insana saygı
Nitelikli personel ve profesyonel hizmet
Sürdürülebilir başarı
Ekonomi-Ekoloji ve Enerji dengesi